www.cvonline.hu

Senior vállalkozási és termelési előkészítő

  • A hirdetés 1143 napja lejárt

A Technocsek Kft. (épületgépészeti kivitelezés) szakértői csapatába keresi új munkatársát a következő munkakörben:

Feladatok:

  • Pályázatok, ajánlatok előkészítése, elkészítése
  • Beszállítok megkeresése és ajánlatok bekérése
  • Műszaki és beszállítói alternatívák kidolgozása
  • A beérkező terv műszaki felülvizsgálata, szükség esetén a műszaki tartalom korrekciója – mennyiségekre, anyagokra vonatkozóan
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, a beruházóval és a generál kivitelezővel
  • A műszaki tartalomnak megfelelő árkalkuláció elkészítése
  • A megkötés előtt álló szerződések véleményezése műszaki tartalom szempontjából
  • Beszállítók versenyeztetése
  • Anyagrendelések előkészítése/elvégzése
  • Átadási dokumentációk készítése
  • Az előkészítők munkájának koordinálása, felügyelete
  • Létesítményvezetők munkájának támogatása

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök-üzemmérnök, gépészmérnök végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szint
  • A feladatok ellátásához szükséges jogszabályok és előírások ismerete
  • Az alkalmazott anyagok, berendezések, technológiák ismerete
  • Angol és/vagy német nyelvismeret (tárgyalási szintű)

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, melyhez kérjük, csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát valamint jelölje még fizetéssel kapcsolatos elvárását.

Az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni a pályázatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő