www.cvonline.hu
Senior üzleti elemző
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.03.31.
Jelentkezési határidő: 2016.03.24.
Hirdetés azonosító: 1031872
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Üzleti specifikáció készítésének támogatása: felméri az üzleti területtől érkező fejlesztési igényeket és támogatja őket az igények struktúrált és konzisztens formában történő megfogalmazásában

  • Funkcionális specifikációk készítése, illetve ezek megrendelő oldali elkészítésének szakmai támogatása: követelményjegyzék, folyamatleírások, folyamatábrák készítése, használati esetek meghatározása, adatáramlási diagramok készítése

  • Kapcsolatot tart a megrendelő és a belső rendszerszervezői és fejlesztői csapat között

  • Tesztelési tervek, forgatókönyvek, tesztesetek készítése, illetve ezek elkészítésének szakmai támogatása

  • Átvételi tesztelések megrendelő oldali támogatása

  • Belső feladatkoordináció a fejlesztés- és üzleti tesztelés során
  • Elvárások

  • Egyetemen vagy főiskolán szerzett gazdasági/pénzügyi végzettséget, de nem áll távol tőle az informatika sem, vagy informatikus-közgazdász végzettségű

  • 3-5 éves BANKI területen szerzett tapasztalattal rendelkezik

  • Kiemelkedő logikai képességével és rendszerszemléletével támogatja a csapatot

  • Kreatív, dinamikus személyiség

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik, fellépése határozott

  • Pontosan és igényesen dolgozik

  • Alkalmas mind az önálló- mind pedig a csapatmunkára

  • Tárgyalóképes angol nyelv tudás

  • Előnyt jelent a pénzintézeti, hitelkockázatkezelést támogató rendszerek logikájának ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat

  • Komplex, felelősségteljes munka

  • Folyamatos szakmai fejlődés

  • Versenyképes jövedelem és juttatások

  • Hosszú távú együttműködés lehetősége

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió