www.cvonline.hu

Senior UI fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 993086
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Senior UI fejlesztő pozícióba keresünk munkatársat!

Feladatkör, felelősségek:    Senior UI fejlesztő pozícióba keresünk munkatársat Megbízónk budapesti irodájába, UI technológiák szakértői képviseletére, UI fejlesztési feladatok ellátására.

Megbízónk informatikai rendszereket készít, melyek teljesen új alapokra helyezik az energiával való kereskedelem, szállítás, tárolás, termelés üzleti lehetőségeit. Fiatalos cég, nemzetközi mércével mérve is unikális kompetenciákkal, kategóriateremtő megoldásokkal. Szakértő csapatuk rendkívül gyorsan bővül, a gáz- és villamosenergia-piac legnagyobb szereplői számára dolgoznak itthon és külföldön.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   · Erős HTML(5) és CSS(3) ismeretek

· Gyakorlat layoutok, funkciók tervezésében HTML alapokon

· Webes ergonómiában és használhatóságban jártasság

· Webes frameworkök ismerete pl.: jQuery, Bootstrap

· Tapasztalat a szerverrel való kommunikációban (AJAX, JSON, esetleg Spring MVC)

· Jártasság frontendi build-ben (Node.js, NPM, Gulp, Bower) illetve ezek beillesztése Maven-es / vállalati környezetbe

· Többéves Angularjs komponens és komplex alkalmazás fejlesztői tapasztalat. Nagyobb angular modulok ismerete: angular-ui, angular translate, angular material

· Design kivitelezése Bootstrap és LessCSS segítségével

· I18n és I10n gyakorlat AngularJS-ben

Előnyt jelent

· Java backend fejlesztési tapasztalat

Személyiségbeli elvárások:

· Agilis

· A minőség megszállottja

· Tudja, hogy a tanulás nem ért véget az iskolapadban

· Szereti használni a fejét

· Ügyfélbarát

· Van képzelőereje

Nyelvtudás:    Fluent Engilsh

A megbízó cég profilja:    Megbízónk az energetikai piacra fejlesztő, dinamikusan fejlődő informatikai magyar középvállalat.

Egyéb:    Amit megbízónk kínál:

• Motiváló, segítőkész csapattársakat, a legkorszerűbb eszközöket

• Nemzetközi projektekben való részvételt

• Karrierlehetőséget

• Irodát extrákkal (pl.: kávégép, tisztított víz, házimozi, Xbox, csocsó, dart)

• Szakmai kiteljesedést (képzéseket, publikációs lehetőséget)

• Emberbarát hozzáállást

• Könnyű megközelítést

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.