www.cvonline.hu
Senior ügyfélkapcsolati menedzser (Ref:PJ4723)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1065973

Nemzetközi, kiemelkedően fejlődő partnercégünk, gyors és stabil karrierlehetőségekkel rendelkező budapesti szervezete keres:

Senior account managert, távközlési területre

Ha elhivatott vagy a telekommunikációs újítások és kihívások iránt és érdekel a magyar piac, mely folyamatosan fejlődik, multinacionális partnercégünk ajánlata a következő

Feladatok

  • üzleti lehetőségek kiértékelése és ajánlása a kulcsfontosságú partner számára. Mobiltelekommunikációs hálózatépítés távközlési területen
  • ügyfélkapcsolatok kooordinálása
  • a cég által kínált, vezető technológiai újdonságok ajánlása meghatározott partnerek számára
  • üzleti ajánlatok kidolgozása és prezentálása, valamint nyomonkövetése
  • költségvetési tervek készítése az új üzleti lehetőségek érdekében

Elvárások

  • Minimum 5 éves, telekommunikációs, távközlési szektorban szerzett sales projektmenedzsment tapasztalat a hazai nagy operátorok egyikéből
  • új, átütő üzleti modell fejlesztésének képessége
  • magas hírközlési technológiai ismeret
  • stratégiai gondolkodásmód, márkahűség kialakításának képesége
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret írásban és szóban

Amit a cég nyújt

  • versenyképes magas jövedelem
  • gyors fejlődési és karrierlehetőség
  • professzionális, multikulturális munkakörnyezet
  • nemzetközi csapat

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.