www.cvonline.hu

Senior Tréner/Tanácsadó

  • A hirdetés 27 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, régiós szinten piacvezető HR tanácsadó cég keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Tréningek és egyéb fejlesztési programok kidolgozása és megtartása
  • Ügyfelekkel történő tárgyalás, kapcsolattartás, Key Account Management
  • Tréningek értékesítésének támogatása
  • Projektek vezetése (felmérési, fejlesztési)
  • Személyiségtesztek elemzése, visszajelzések adása
  • Kompetencia és talent-management modellek megalkotása, fejlesztése
  • Szakmai cikkek írása
  • Szakmai előadások tartása

Akit keresünk:

  • több éves tapasztalat tréningek tartásában
  • munkapszichológia, tréningek és személyiségtesztek iránt való érdeklődés
  • tárgyalóképes/tréningképes angol nyelvtudás
  • haladó szintű MS Office ismeretek
  • határozott, magabiztos fellépés
  • üzleti gondolkodás
  • prezentációs készség

Előny:

  • pszichológus végzettség
  • tréningek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • ügyfélmanagement terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • multinacionális légkör, nemzetközi szintű továbblépési lehetőségek
  • önállóság tréning-repertoár kialakításába és naprakészen tartásában
  • önállóság tréningek kivitelezésében
  • változatos munkafeladatok (tréningek, fejlesztések, visszajelzések)
  • projektvezetés (önálló)
  • saját képzési, fejlődési lehetőségek
  • világszinten elismert személyiségmérési és teljesítmény-előrejelzési módszertan megismerése
  • összetartó, erős szakmai csapat

Munkavégzés helye: Budapest, 7. kerület

Cégünkről bővebb információt a Link megjelenítése oldalon olvashat