www.cvonline.hu

Senior Training and Development Specialist

  • A hirdetés 948 napja lejárt
Location:

Budaörs

Responsibilities:
  • Support operation as subject matter expert in training and development
  • Support the performance management, career development and succession planning processes
  • Explore and develop training solutions for specific site related training
  • Support in defining training needs and training requirements
  • Plan and organise mandatory global trainings
  • Coordinate the work of junior colleagues
  • Conduct trainings
  • Ensure continuous improvement based on training feedback
  • Act as a demand function towards external suppliers – vendor management
Requirements:
  • College or University degree
  • Min. 3 years of relevant working experience
  • Fluency in English
  • Expertise within the training and competence development area
  • Good communication skills and a strong customer focus
  • Result oriented
Advantage(s):
  • Fluency in other European languages
Helyek Budaörs
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr