www.cvonline.hu

Senior Toborzási és Kiválasztási Tanácsadó

  • A hirdetés 936 napja lejárt

Az Adecco a világ, vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, saját bővülő csapatába keres

pozícióba munkatársat, folyamatosan növekvő ügyfélportfóliójának magas szintű kiszolgálására.

Feladatok:
•Munkaerő közvetítési projektek önálló menedzselése;
•Kapcsolattartás a megbízókkal, egyeztetés a munkaköri profilokkal és a keresési kritériumokkal kapcsolatban;
•A megbízók professzionális tájékoztatása a jelenlegi piaci trendekről, a recruitment folyamatról, HR tanácsadói tevékenység ellátása;
•Jelöltek elérése különböző adatbázisok és fejvadászati eszközök segítségével;
•Kreatív és innovatív recruitment technikák alkalmazása;
•A jelölt kompetenciáinak felmérése személyes interjú során;
•Értékelés elkészítése a megbízók részére;
•A teljes recruitment folyamat támogatása, jelölt utókövetés;
•Piacfigyelés, új üzleti lehetőségek feltárása;
•Ügyféltárgyalásokon való aktív részvétel;
•Adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:
•Főiskolai vagy egyetemi diploma, előny HR szakon szerzett felsőfokú képesítés;
•Munkaerő közvetítő, fejvadász cégnél minimum két év Researcher pozícióban szerzett szakmai tapasztalat vagy legalább egy év HR tanácsadói tapasztalat;
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
•Kiváló kommunikációs készség;
•Ügyfélorientált gondolkodásmód;
•Önálló munkavégzés;
•Magas stressz tűrő képesség és terhelhetőség;
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Munkavégzés helye:

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő