www.cvonline.hu

Senior Toborzási és Kiválasztási Tanácsadó

  • A hirdetés 305 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, saját csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
• Munkaerő közvetítési projektek önálló menedzselése
• Kapcsolattartás a megbízókkal, egyeztetés a munkaköri profilokkal és a keresési kritériumokkal kapcsolatban
• A megbízók professzionális tájékoztatása a jelenlegi piaci trendekről, a recruitment folyamatról, HR tanácsadói tevékenység ellátása
• Jelöltek elérése különböző adatbázisok és fejvadászati eszközök segítségével
• Kreatív és innovatív recruitment technikák alkalmazása
• A jelölt kompetenciáinak felmérése személyes interjú során
• Értékelés elkészítése a megbízók részére
• Piacfigyelés, új üzleti lehetőségek feltárása
• Ügyféltárgyalásokon való aktív részvétel

Elvárások:
• Főiskolai vagy egyetemi diploma, előny HR szakon szerzett felsőfokú képesítés
• Munkaerő közvetítő, fejvadász cégnél minimum 4-5 év Researcher pozícióban szerzett szakmai tapasztalat vagy legalább 3 év HR tanácsadói tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs készség
• Ügyfélorientált gondolkodásmód
• Magas stressz tűrő képesség és terhelhetőség

Amit ajánlunk:
• Folyamatos képzési lehetőségek
• Stabil, megbízható csapat
• Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel
• Versenyképes jövedelem és kompenzációs csomag

Munkavégzés helye:
• Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő