www.cvonline.hu
Senior tesztmérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.18.
Jelentkezési határidő: 2014.09.11.
Hirdetés azonosító: 845046
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

SENIOR TESZTMÉRNÖK

Megbízónk egy multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata, akik a külföldi központtal szorosan együttműködve dolgoznak az új megoldásaikon, modern technológiával, szoftver- és hardverfejlesztésen egyaránt.
A cég prémium kategóriás autógyárak beszállítója, és saját márkával is jelen van az autók közötti vezeték nélküli kommunikációs megoldások piacán.

Feladatok:

  • Beágyazott rendszerek tesztelési koncepciójának kialakítása
  • A tesztautomatizálás folyamatának finomítása, optimalizálása
  • A tesztkörnyezet folyamatos fejlesztése, tesztscriptek írása
  • A tesztállomások gondozása és optimalizálása
  • A fejlesztési folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Minimum 2 éves tapasztalat tesztelésben
  • Automatizált tesztelésben szerzett gyakorlat
  • Perl vagy más scriptnyelv ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Innovatív gondolkodás, csapatmunkában aktív részvétel

Előnyök:

  • AutoSAR ismerete
  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Élvonalbeli technológiák
  • Új termék fejlesztési projektjében való aktív részvétel
  • Felelősségteljes feladatok, családias hangulat
  • Bruttó alapfizetés, teljes utazási költség térítése
  • Külföldi kiküldetési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió