www.cvonline.hu
SENIOR TESZTMÉRNÖK – SZEGED
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.04.
Jelentkezési határidő: 2015.04.03.
Hirdetés azonosító: 915227
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok:

  • Autóipari szoftver és applikációk tesztelésének végrehajtása, dokumentálása, illetve a tesztelő csapatban dolgozó más kollégák munkájának szakmai irányítása.

Elvárások:

  • 4-5 éves, a szoftver-minőségbiztosítás és a szoftvertesztelés területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (informatikai/villamosmérnöki/gépészmérnöki végzettség előny)
  • Minőség- és folyamatorientált szemlélet
  • Alapfokú scriptelési vagy programozási ismeretek
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására
  • Rugalmas hozzáállás
  • Magyar- és angolnyelv-ismeret
  • Analitikus szemléletmód
  • Stressztűrő-képesség
  • Monotonitástűrő-képesség

Előny:

  • ISTQB-CTFL képesítés
  • Jártasság, gyakorlati tapasztalat az autóipari minőségbiztosítási rendszerekben
  • Eredmény- és hatékonyságorientáció
  • Szoftverekkel kapcsolatos műszaki ismeret
  • Tesztautomatizálás területén szerzett szoftvertesztelői háttér, tapasztalat
  • Linux/QNX-ismeret, tapasztalat
  • Scriptnyelv (pl. perl, python) ismerete

Amit ajánlunk:

  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Komoly szakmai kihívásokat
  • Biztos, jól fizető munkahelyet
  • Modern infrastruktúrát
  • Kötetlen munkaidőt
  • Fiatalos csapatot
  • Külföldi munkaheteket, ha szeretnéd (Szöul, Tokyo, Detroit, Sanghai)

Munkavégzés helye: Szeged

Kategória
IT / Informatika
Régió
Csongrád