www.cvonline.hu

Senior tesztautomatizáló mérnök

  • A hirdetés 176 napja lejárt

Feladatok

  • Tesztautomatizálási módszertani ismereteid és gyakorlatod alkalmazása a különböző projektek során

  • Új eszközök felfedezése és bemutatása

  • Részvétel a tudásmegosztásban és a junior kollégák mentorálásában

Elvárások

  • Az alábbiak közül legalább az egyikben tapasztalt légy: regressziós-, teljesítmény-,service- és mobil tesztek automatizálása

  • Minél több teszt típust, eszközt ismersz és minél több “futott kilométer” van a hátad mögött, annál jobb

Előny

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Banki/telco környezet ismerete (esetleg IT szállítói oldali tapasztalat)

  • Ha rendelkezel ISTQB CTFL vagy magasabb szintű vizsgával

Egyéb információ

Amit biztosítunk:

  • Partnerünk terve szerint pár év múlva elmondhatod magadról, hogy részt vettél az ország legjobb szakmai műhelyének kiépítésében

  • Ha még nincs meg, akkor a cég támogatja az ISTQB vizsgát

  • Innovatív légkörben, támogató közegvár rád

  • Partnerünk odafigyel az igényeidre és a munka-magánélet egyensúlyra

  • Angol és német nyelvi képzésekre járhatsz

  • Modern, könnyen megközelíthető irodában töltheted az ébren töltött időd felét, kávéval, fagyival, játékszobával, relax-szobával

  • Bringatárolóval, öltözővel és zuhanyzóval várnak, ha kerékpárral jársz munkába

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika