www.cvonline.hu

Senior Tervező / Fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 554 napja lejárt

A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak.
Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Munkakör részletezése, feladatok:

  • A vevői követelményeknek / specifikációknak megfelelő kreatív termékötletek kidolgozása
  • Termékek kifejlesztésének megvalósíthatósági elemzése
  • Orvostechnikai eszközök konstrukciós tervezése
  • Termék-dokumentációk elkészítése, változás kezelése, a termékfejlesztésre vonatkozó minőségirányítási feladatok ellátása
  • Beszállítói kontroll támogatása
  • Gyártási technológiák, folyamatok fejlesztésének támogatása
  • Gyártási tevékenységek támogatása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 3-5 év tervezői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Általános célú és mérnöki szoftverek alapos ismerete, pl. MS Office, CAD
  • Elemző gondolkodás és építő megközelítés
  • Jó kommunikációs készségek és proaktív személyiség

Előnyök:

  • Európai orvostechnikai normatíva és/vagy USA szabályozás ismerete
  • Orvostechnikai eszközök tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • SolidWorks 3D tervező szoftverben való jártasság
  • Külföldi projektek során szerzett tapasztalat vagy külföldi környezetben végzett munka
  • Projektvezetési tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Változatos, innovatív feladatok
  • Fiatalos csapat
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület

Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol