www.cvonline.hu

Senior termeléstervező

  • A hirdetés 372 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató multinacionális gyártó vállalat számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Rövid- és hosszú távú optimális gyártási tervek biztosítása a célszámok figyelembevételével;
Vevői megrendelések alapján optimális termelési terv elkészítése a kapacitások figyelembevételével;
Alapanyag szükségletek meghatározása, megrendelések nyomon követése;
Gyártási tervek teljesülésének folyamatos ellenőrzése, kiértékelése, gyártási eredményekről kimutatások készítése;
Vevői megrendelések változása esetén a termelési tervek aktualizálása;
Vevői előrejelzések hosszabb távú elemzése a gyárthatóság alapján;
Projektekben való aktív részvétel;
Kapcsolattartás a gyártással, beszerzéssel, valamint a raktárral.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (3+ év)
Magas szintű számítógépes ismeret (MS Excel)
Vállalatirányítási rendszer ismerete előny
Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban-írásban)

Előny:

Lean gyártási elvek gyakorlati ismerete

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Esztergom környéke

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Bejárás támogatása
Összetartó és befogadó csapat, támogató légkör

Ideális pályázó:

Szervezési és analitikai képesség
Információ átadási képesség
Együttműködési képesség

Helyek Nyergesújfalu
Székesfehérvár
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség