www.cvonline.hu

Senior Termeléstervező

  • A hirdetés 554 napja lejárt

A dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező Tu-Plast Tubusgyártó Kft. munkatársat keres

munkakörbe.

Akinek feladata lesz:

  • A gyártási terv, ütemezés elkészítése,
  • A gyártáshoz szükséges anyagok rendelkezésre állásának ellenőrzése,
  • A rendelések teljesülésének kontrollálása, a gyártási rendelések lezárása,
  • A termelési mutatószámok elemzése a folyamatos hatékonyság növelés érdekében,
  • Fejlesztési projektek vezetése, részvétel a LEAN szemlélet elmélyítésében,
  • A társterületekkel és svájci anyavállalattal való kapcsolattartás.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki vagy mérnöki végzettség,
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban (a munkakör betöltéséhez nélkülözhetetlen),
  • SAP vállalatirányítási rendszer vagy egyéb termelésirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • Projektek koordinálásában szerzett tapasztalat,
  • Kiváló tervező és szervező készség,
  • Képesség és hajlandóság csapatmunkára
  • Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség.

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat kisebb csoportok irányításában,
  • LEAN gyakorlat.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével 2016. április 15-ig a lenti e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő