www.cvonline.hu

SENIOR TERMÉKMÉRNÖK

  • A hirdetés 448 napja lejárt

Partnerünk mérés- és irányítás automatizálás területén piacvezető multinacionális cég, aki hitvallásának tekinti a folyamatos fejlesztést és az emberközpontú vezetői szemléletet. Kelet-Magyarországi gyárában high-tech körülmények között támogató légkört biztosít munkavállalói számára.

feladatok:

►   Termék és folyamatfejlesztések és hibabiztos megoldások bevezetése ;

►   Teljes termék életciklus felügyelete a K+F fázistól egészen a termék sorozatgyártásáig;

►   Új termék bevezetések teljes körű koordinálása;

►   Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a hazai és nemzetközi társosztályokkal (fejlesztési és gyártási osztályokkal);

►   Gyártás során felmerülő hibák feltárása és megoldása;

►   Fejlesztési projektek indítása a fő mérőszámok folyamatos követése alapján;

►   LEAN, KAIZEN és Continuous Improvement akciók kezdeményezése/irányítása;

►   Vevői visszajelzések kezelése;

elvárások:

►   Felsőfokú műszaki végzettség;

►   Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;

►   Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

►   Erős és határozott projektszervező- és vezetőkészség, valamint minimális felügyelet mellett

      végzett hatékony, önálló munkavégzés;

►   Előnyt jelentenek a Termékmérnöki, Projekt vagy NPI mérnöki pozíciókban szerzett tapasztalat;

Amit Ügyfelünk kinál:

►   Versenyképes juttatási csomag

►   Karrierlehetőség nemzetközi környezetben

►   Angol nyelv napi szintű használata

►   Változatos feladatok

►   High mix környezet, több ezer termékkel és teszteszközökkel

►   Rugalmas munkaidő

►   Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége

►   Dinamikus, összetartó csapat

►   Ingyenes sportolási lehetőség

Amit az Enloyd kínál:

►   Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,

►   Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,

►   Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,

►   Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,

►   Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,

►   Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő