www.cvonline.hu

Senior termékmenedzser

  • A hirdetés 571 napja lejárt

(Piacvezető természetes hatóanyagú OTC gyógyszerek és orvostechnikai eszközök magyarországi forgalmazójánál)

Elvárások:

  • Orvos vagy gyógyszerész végzettség
  • Marketing tervezési folyamatokban való elméleti és gyakorlati jártasság
  • Stratégiai és taktikai marketing tervek készítésében való tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség a feladatok megvalósításában érintett belső (céges) és külső (szakmai) személyekkel
  • Projektek életciklus menedzsmentjében való tapasztalat
  • Kreativitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Meggyőző fellépés, jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Nagyfokú önállóság
  • Eredményorientáltság
  • Dinamizmus, fejlett kommunikációs készség, nyitott gondolkodás
  • Pontosság, precizitás
  • Nyelvismeret (legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás)

Feladatok:

  • A rábízott termék/termékek menedzselése – mely/melyek a munkáltató cég üzleti érdekeinek megfelelően rugalmasan változhat/nak
  • A releváns piaci környezet definiálása és elemzése
  • A piaci változások folyamatos figyelése a rendelkezésre álló források aktív felhasználásával
  • A felelősségi körébe tartozó termék/termékek stratégiájának és a KPI-k kidolgozása és monitorozása
  • A marketing terv operatív feladatainak kivitelezése
  • Kapcsolattartás a kulcsfontosságú ügyfelekkel
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • Orvoslátogatók szakmai felkészítésében, tudásuk folyamatos frissítésében és motivációjában való részvétel
  • Szakmai előadások tartása

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy fiatal, dinamikus csapatban
  • Versenyképes juttatási csomag

Fizetés:

  • Gyakorlattól függően, megegyezés szerint

Jelentkezési határidő: 2015.07.31.

Munkakezdés: 2015.09.01.

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő