www.cvonline.hu

SENIOR TERMÉKMENEDZSER

  • A hirdetés 352 napja lejárt

Nemzetközi kiadócég 20 éves magyarországi leányvállalatához keresünk a digitális világban jártas, ambiciózus új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs feladata szakmai témájú online (szoftverek, honlapok, digitális kiadványok) és offline termékek gondozása az ötlettől a kivitelezésig.

Főbb feladatai:

  • Önállóan tervezi és irányítja a termékek életgörbéjéhez, stratégiájához tartozó folyamatokat.
  • A helyi piaci feltételek figyelembevételével a termékek stratégiájának kidolgozása, a jövőbeni minőségi és mennyiségi növekedés érdekében
  • Marketing és online marketing tevékenységek előkészítése, kivitelezése és ellenőrzése
  • A termékek frissítése, a termékkel kapcsolatos visszajelzések kezelése, javaslat tétel a termék fejlesztésével kapcsolatban
  • Új termékek bevezetése, kampányok koordinálása
  • A piac és fogyasztói szokások és az értékesítés figyelemmel kísérése
  • A termékekhez köthető prezentációk elkészítése
  • Piackutatás, a versenytársak piaci helyzetének felmérése
  • Junior termékmenedzser munkatárs és Online marketing munkatárs irányítása
  • Az értékesítő csapat támogatása
  • Szemináriumok, képzések szervezése és koordinálása

Ennek keretében:

  • kutatásokat végez a termékek pozicionálásával kapcsolatban
  • együttműködik az értékesítési részleggel az értékesítési akciók kidolgozásában
  • nyomon követi a termékek eredményeit, elemzéseket végez és beszámolókat készít
  • kapcsolatot tart a szerzőkkel, az IT csapattal és a belső munkatársakkal
  • folyamatosan követi a szakma és a szakterület újdonságait
  • részt vesz új termékötletek kidolgozásában
  • online és tantermi képzéseket létrehoz, lebonyolít
  • online tartalmak folyamatos aktualizálásának, bővítésének folyamatát elvégzi

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik (előny a marketing, pénzügy, számvitel szakirány vagy gyakorlat)
  • digitális termékfejlesztésben 1-2 éves tapasztalattal rendelkezik
  • magabiztosan kezeli az MS Office alkalmazásokat és az internetet
  • legalább középszintű német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezik
  • érdeklődik az online megoldások iránt, IT (html) affinitás előny
  • proaktív, önálló munkavégzésre képes

Fiatal csapatunk olyan lelkes, dinamikus személyiségű pályázókat vár, akik készek velünk együtt tovább fejleszteni a kiadóvállalatot!
Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
Jelentkezési határidő: 2016. április 7.
A jelentkezéshez, kérjük, küldje el részünkre magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, amelyben ismerteti a fenti feladatkörhöz kapcsolódó tapasztalatait és képességeit, valamint fizetési igényét. A jelentkezést a következő címen várjuk Rimár Adrienn részére.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő