Senior termékgazda és termékfejlesztési szakember - lakossági jelzáloghitel

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon V. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A folyamatosan fejlődő UniCredit bank munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Senior termékgazda és termékfejlesztési szakember – lakossági jelzáloghitel

Főbb feladatok

  • Stratégiai és értékesítési célok elérését támogató, piac- és versenyképes jelzáloghitel termék javaslatok önálló kialakítása; a kapcsolódó folyamatok folyamatos, önálló menedzselése
  • Termék életciklus menedzsment (piac elemzés, versenytárs elemzés, jövedelmezőségi vizsgálatok)
  • Folyamatok hatékonyságának rendszeres elemzése és fejlesztése
  • Szakmai részvétel a termékértékesítés támogatásában, a marketing kommunikáció kialakításában, illetve a kapcsolódó kampányok menedzselésében

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 éves jelzáloghitelek (lakáscélú, szabad felhasználású, támogatott és piaci kamatozású jelzáloghitel) fejlesztésében, menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Kiváló kommunikációs készség, határozottság
  • Átfogó gondolkodásmód, folyamat/rendszer szemlélet
  • Értékesítés-orientált, innovatív, megoldáskereső szemlélet
  • Jó problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Six Sigma/Lean/Agile folyamatfejlesztésben és projektmunkában szerzett tapasztalat

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Finanszírozás, Hálózatépítés, Termékfejlesztés
Munkavégzés helye: Budapest, V kerület
Terület: Budapest