www.cvonline.hu

Senior termékfejlesztő mérnök (Ref.szám: KJ-929)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2015.02.28.
Hirdetés azonosító: 798969

Elvárások:

  • Műszaki diploma (gépészmérnök végzettség preferált)
  • Min. 10 éves terméktervezői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (emellett a német nyelvtudás előny)
  • Valamely tervezőszoftver professzionális ismerete (CAD, NX, CATIA, ProE)
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Projektmenedzsment ismeretek

Előny, de nem feltétel:

  • Autóipari tapasztalat

Feladatok:

  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a vevőkkel
  • ·         Sales csapat technológiai támogatása
  • Meglévő termékek továbbfejlesztése, módosítási javaslatok kidolgozása
  • Részvétel a vevői igényeknek megfelelő új termékek tervezésében
  • A sorozatgyártás beindításának felügyelete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes, egyedi megállapodás szerinti bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Munkavégzés helye:

Győr környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ vezető autógyárainak beszállító, dinamikusan fejlődő multinacionális hétterű amerikai érdekeltségű cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-929-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Judit HR tanácsadónál a 06-20/447-6848-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő