Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

SENIOR TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK
(HR7604916X)

MEGBÍZÓNK:

Partnercégünk fémfröccsöntéssel foglalkozó üzeme 2002-ben kezdte meg a termelést Rétságon. Céljuk világszínvonalú termékek, szolgáltatások nyújtása. Minőségi stratégiájuk alapja a folyamatos fejlesztés valamint fontos számukra a környezettudatos magatartás és a fenntartható fejlődés.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Rétság

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Érdekes, egyedi technológia
  • Lelkes és támogató családias csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes fizetés

Főbb feladatai lesznek:

  • Új termékek bevezetése, mérnöki változtatások kezelése
  • A minőség-, költség-, időterv teljesítése
  • Gyártósorokhoz szükséges gépek, berendezések és eszközök felkutatása, specifikálás vezetése, gyártóeszközök megrendelése, validálási folyamatának koordinálása
  • Gyártósorok felszerszámozása, műszaki megoldások kidolgozása
  • Próba- és sorozatgyártás beindítása
  • Termékspecifikációk pontosítása a vevőkkel, logisztikával, beszállítókkal, minőségügyi osztállyal
  • Helyben induló új termék bevezetésének, valamint termékmódosítások koordinálása
  • Megfelelő minőségi dokumentumok biztosítása, elkészítése (FMEA, PPAP, APQP, SOP, folyamatleírások, beavatkozási utasítások, képességvizsgálatok, R&R)
  • Gyárthatóság biztosítása a megfelelő ciklusidőkkel és megfelelő folyamatokkal
  • Szükséges emberigény felmérése, tervezés és betanulási terv készítése, LEAN termelési folyamatok támogatása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség ( mechanikus vagy kohászati)
  • Autóipari vagy gyártási területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Basic CAD)
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Műszaki rajz, olvasás és karbantartási ismeretek
  • Kíváló kommunikációs és szervező készség

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi email címre.

A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

SENIOR TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK (HR7604916X)

Rétság, 2651 Magyarország
Nógrád megye
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
5-10 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása