Dinamikusan fejlődő stabil hátterű hazai szoftverfejlesztő cég részére keresünk munkatársat

SENIOR TELEKOMMUNIKÁCIÓS SALES MENEDZSER

 (HF 9-6790)

pozícióba.

 Feladatok

  • Telekommunikációs piacon magyar ügyfelekkel kapcsolattartás,
  • Rendszerintegrátorokkal, nemzetközi telekommunikációs cégekkel kapcsolatépítés, 1-2 napos külföldi látogatások,
  • Konferenciákon, kiállításokon, workshopokon való részvétel,
  • A cég szoftverének megismerése, szerződések kötése, tárgyalások lebonyolítása.

Elvárások

  • Több év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Telekommunikációs ismeretek,
  • Aktív jó angol nyelvtudás (szóban is!),
  • Nyitott, kommunikatív személyiség,
  • Havonta néhány nap külföldi utazás vállalása.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem (nagyon magas alapfizetés + jutalék).

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6790"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése