www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Senior Telekommunikációs adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.11.17.
lejárt

A Swicon Zrt.,

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

günk saját csapatába keres új kollégát

Senior Telekommunikációs adminisztrátor

pozícióba.

Az álláshoz kapcsolódó főbb feladatok:

  • SMS szolgáltatást üzemeltetése a cég és partnerei részére
  • Az egy-egy bevezetés során felmerülő szakértői feladatok ellátása
  • Bevezetési projektek koordinálása
  • Szolgáltatás üzemeltetése

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett, minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Sms gateway –  (Ozeki) ismeret
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Általános IT ismeretek
  • Telekommunikációs szabványok ismerete
  • Rugalmas, nyitott személyiség, jó alkalmazkodóképesség

Előny:

  • Azonnali kezdésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, teljes munkaidős álláslehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Kényelmes, jól felszerelt ioda

Munkavégzés helye: Budapest I. kerület

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Marketing / Reklám / Média / PR, IT / Informatika
Régió