www.cvonline.hu

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

SENIOR TECHNOLÓGIAI SPECIALISTA

(HF 9-6830)

munkatársat.

 Feladatok

  • Nagyfelületű fémlemez megmunkálás során felmerülő problémák kezelése,
  • Összeállítási rajz alapján a gyártástechnológia meghatározása,
  • Gyártástechnológiához kapcsolódó folyamatok létrehozása, bevezetésének, koordinálása,
  • Gyártást folyamán felmerülő problémák kezelése,
  • Projekt team műszaki szakmai támogatása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • Több éves gyártástechnológiában vagy terméktranszfer bevezetésben szerzett tapasztalat (autóipari tapasztalat előny),
  • Aktív jó angol nyelvtudás,

Amit kínálunk

  • Kiemelt jövedelem,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6830"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése