www.cvonline.hu

Senior Tanácsadó (Team Leader) - Budapest (HR6828197X)

Hozzáadva: 2017.09.17.
lejárt

A Performan Group 2003-as megalakulása óta limitált számú projektben egy dedikált ügyfélkör számára végez valós értéket teremtő, minőségi megközelítésű tanácsadói munkát.

Saját csapatunkba, a dinamikusan fejlődő Talent Selection toborzási divízióba keressük új munkatársunkat. Tanácsadó irodánkról bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Új ügyfelek felkutatása toborzási szolgáltatásokkal, ajánlatok készítése, megállapodások koordinálása a szerződések előkészítésétől a megvalósulásig,
  • Aktív partnermenedzsment,
  • Toborzási projektek lebonyolítása teljes döntési szabadsággal,
  • Toborzási csapat irányítása,
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • Együttműködés az iroda munkatársaival projekt és nem projekt (különböző szolgáltatás-fejlesztési és operatív) jellegű feladatokban.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • HR szolgáltatások (elsősorban toborzás) területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • Értékesítési attitűd,
  • Nyílt, együttműködő, teljesítményorientált személyiség,
  • Kiváló, tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret (más idegennyelv ismerete előnyt jelent),
  • MS Office alkalmazások készség szintű ismerete.

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • Nagyon jól összeszokott és együttműködő csapatot,
  • Magas színvonalú munkakörülményeket,
  • Önálló, felelősséggel teli tevékenységet,
  • Az ügyfélszerzéshez sokoldalú támogatást nyújtunk, a csapaton kívűl marketing kampányok, igényes online felületeink és saját CRM rendszerünk segíti jövendőbeli munkatársunkat,
  • Juttatásként alapbért és teljesítmény arányos bónuszt kínálunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, Link megjelenítése, amelyet pár kattintással megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával is. Ezután belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is! Ebben az esetben regisztráció hiányában nem tudja adatait módosítani a későbbiekben, illetve nincs lehetősége követni az álláspályázatai státuszát.

Kategória Fejvadász, Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -