www.cvonline.hu
Senior Szoftverüzemeltető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.29.
Jelentkezési határidő: 2014.09.01.
Hirdetés azonosító: 818562
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Kutatás-fejlesztéssel foglalkozó partnercégünkhöz az alábbi munkakörbe keresünk megfelelő embereket:

pozicióba

Feladatok

  • Build és deployment folyamatok tervezése, dokumentálása, automatizálása, végrehajtása
  • Infrastruktúra telepítés és fejlesztés támogatása, új technológiák tesztelése és integrálása
  • Automatizált teszt portfóliók tervezése, kivitelezése, karbantartása
  • Webalkalmazások skálázása, terheléselosztása, változás analízis terhelés és teljesítmény tekintetben

Elvárások

  • Min. 2 év tapasztalat Java fejlesztésben (J2EE) vagy release engineering területen
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Nyitottság az új technológiák elsajátítására
  • Scala nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió