www.cvonline.hu
Senior szoftverüzemeltető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.05.
Jelentkezési határidő: 2014.06.07.
Hirdetés azonosító: 708769
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Műszaki kutatás-fejlesztéssel foglalkozó cég, fiatal szakmai csapatába munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Web alkalmazások skálázása, terheléselosztása, változás analízis terhelés és teljesítmény tekintetben
  • Build és deployment folyamatok tervezése, dokumentálása, automatizálása, végrehajtása
  • Infrastruktúra telepítés és fejlesztés támogatása, új technológiák tesztelése és integrálása
  • Automatizált teszt portfóliók tervezése, kivitelezése, karbantartása

Elvárások

  • Linux rendszeradminisztráció terén szerzett tapasztalat
  • A következő rendszerek ismerete: Glassfish, Drupal, Tomcat
  • Min. 2 év tapasztalat Java fejlesztésben (J2EE) vagy release engineering területen
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Magas szintű önállóság és proaktivitás
  • Minőségorientált szemlélet
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Nyitottság az új technológiák elsajátítására

Előnyök

  • CI (Jenkins vagy Gitlab CI)
  • Git tapasztalat
  • Scala nyelv ismerete
  • NoSQL ismeret
  • Cloud (Amazon Web Services) ismeret
  • Biztos angolnyelv-tudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió