www.cvonline.hu

Senior szoftvertesztelő

  • A hirdetés 905 napja lejárt
Budapesti szoftverfejlesztő partnercégünk csapatába keresünk Senior szoftvertesztelőt.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Mobil és asztali alkalmazások funkcionális és felületi tesztelése
  • Teszt szkriptek előállítása
  • Junior tesztelők munkájának koordinálása, tesztfeladatok kiadása, tesztelési folyamat menedzselése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a fejlesztő csapatokkal: visszajelzések validálása, esetleges javítások kidolgozása
  • Automatizált tesztelés bevezetési lehetőségeinek vizsgálata, igény esetén a tesztelési folyamat kidolgozása, implementálása

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárás:

  • Legalább 3 év szoftvertesztelési tapasztalat (automatizált tesztelési tapasztalat előny)
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Kommunikációsképes angol nyelvtudás
  • Jó koordinációs, kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldókészség, analitikus szemléletmód

Egyéb információ:

  • A munkavégzés lehetséges alkalmazotti és alvállalkozói státuszban is
  • Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Egyéb: Budapesti szoftverfejlesztő partnercégünk csapatába keresünk Senior szoftvertesztelőt.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B09sszt

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika