www.cvonline.hu

Senior szoftverfejlesztő – (webalkalmazások)

  • A hirdetés 630 napja lejárt

A cég egyike a stabilan fejlődő közepes méretű informatikai vállalatoknak.  Tevékenységi körébe éppúgy beletartozik az egyedi alkalmazásfejlesztés, üzleti intelligencia és ipari megoldások megvalósítása, mint a rendszer- és alkalmazásintegráció, vagy a személyre szabott informatikai támogatás.

Jelenleg

pozícióba keressük a megfelelő munkatársat.

 Feladatok:

  • Az üzleti problémák feldolgozása, megértése
  • Szoftverfejlesztési feladatok ellátása, proaktív közreműködés a fejlesztési projektekben
  • Junior munkatársak szakmai támogatása
  • Elkészült, meglévő termékek támogatása
  • Új technológiák alkalmazhatóságának vizsgálata

Elvárások:

  • Legalább 5 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Számottevő tapasztalat az alábbi technológiákkal:
  • .NET, MVC, EF
  • Javascript (jQuery, AngularJS stb.
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás
  • Szakmai angol nyelv legalább megértés szintű ismerete

 Előny:

  • UX/UI design ismeretek
  • Gépi tanuló algoritmusok ismerete
  • DB (MS SQL, Oracle) ismeretek
  • Magasabb fokú nyelvtudás

 Amit a cég kínál:

  • Biztos, hosszú távú alkalmazotti állás
  • Innovatív projektek
  • Változó kihívások üzleti intelligencia, ipari informatika, kutatás fejlesztés területeken.
  • Képzések
  • Érdekes tervezési / fejlesztési feladatok
  • Versenyképes jövedelem

 A munkavégzés helye:

Budapest (13. kerület)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol