www.cvonline.hu
Senior szerződés adminisztrációs koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.08.
Jelentkezési határidő: 2015.01.09.
Hirdetés azonosító: 885545
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A mezőgazdasági szektoron belül piacvezető, nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat budapesti irodájukba

Szerződéses adminisztrációs munkatárs pozícióba.

A pozícióhoz tartozó fő feladatok, tevékenységek a következők:
- Vásárlási és értékesítési szerződések adatainak ellenőrzése, jóváhagyása az SAP rendszerben.
- Szerződésmódosítási kérelmek felülvizsgálata, szükséges engedélyek beszerzése és nyilvántartása, a módosítás végrehajtása az SAP rendszerben.
- Szerződések státuszkövetése, havi zárási teendők elvégzése
- SAP fejlesztési igények, hibák leírása, együttműködés az SAP Team tagjaival.
- Heti és havi jelentések, beszámolók készítése a BW alkalmazásával, esetenként kérésre ad hoc riportok készítése, BW riportok használatának segítése a szerződés adminisztráción belül.
- SAP programhibák esetén azonnali kapcsolatfelvétel a támogató csapattal, a gyors megoldás érdekében pontos hibaleírások készítése, tesztelések azonnali elvégzése.
- Minőségi sémák felvételének előkészítése (szerződéses paraméterek egyeztetése a kereskedőkkel, laborral, minőségellenőrzéssel), minőségi sémák rögzítése az SAP-ban
- Az osztályvezető távolléte esetén annak helyettesítése a mindenkor írásban megadott jogkörökben

Követelmények
Az új kolléga a következő háttérrel rendelkezik:
- Felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági, kereskedelmi, vagy agrár területen
- Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat szerződéskezelés, vállalati partneri ügyfélkapcsolat koordinációban
- Aktív, erős középfokú angol nyelvtudás
- SAP rendszer felhasználói szintű ismerete nélkülözhetetlen
- Magabiztos, erős Excel ismeretek a gyakorlatban is
- Agrárkereskedelmi tapasztalat egyértelműen előny

Az ideális pályázó személyiségét tekintve:
- Önálló, határozott, proaktív egyéniség
- Alkalmas az új készségek és ismeretek gyors elsajátítására
- Magas stressztűrő képességgel rendelkezik
- Képes döntéseket hozni, vezetői kompetenciák és csapat-koordinátori tapasztalat előny