www.cvonline.hu

Senior szerverüzemeltető

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1049184

Országos hálózattal rendelkező szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Microsoft SQL infrastruktúra üzemeltetése (hibaelhárítás, dokumentálás, SQL magas rendelkezésre állási megoldások alkalmazása, adatbázis migrációk végzése, SQL profiler használata)
  • Infrastrukturális és üzleti projektek támogatása (tervezés, méretezés, implementáció, tesztelés, dokumentálás, SQL reporting konfigurálás)
  • SQL adatbázis rendszerek tervezése és fejlesztése
  • Automatizálás
  • Esetenként vidéki munkavégzés

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettéség
  • Legalább 3 éves MS SQL üzemeltetési tapasztalat
  • Angol nyelv középszintű ismerete (főként írás/olvasás)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Komplex problémák átlátása, iparági trendek ismerete
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés és priorizálási képesség
  • Magabiztos számítógép használat

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Céges mobiltelefon és laptop, esetenként autó
  • Versenyképes juttatás (készenlét, túlóra elszámolás)
  • Stabil háttér

Előnyök:
  • Powershell script nyelv ismerete

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió