www.cvonline.hu
Senior szerszámtervező mérnök (Referenciaszám: PJ4252)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1016214
lejárt

Székesfehérvári szerszámgyártással foglalkozó partnerünkhöz keresünk progresszív présszerszámok tervezésében járatos mérnököt alábbi munkakörbe:

Senior szerszámtervező mérnök

Feladatok:
- Progresszív présszerszámok tervezése

- Kapcsolattartás a partnercégekkel
- 2-3 fős tervező csoport kialakítása, majd koordinálása

Elvárások:
- Felsőfokú, gépészmérnök végzettség

- Legalább 5-10 éves tapasztalat présszerszámok tervezésében
- 3D tervezőprogram ismerete
- Legalább alap szintű angol nyelvtudás

Előnyök:
- Közép - vagy felső szintű angol nyelvtudás

- Unigraphics program ismerete

Amit partnerünk kínál:
- Stabil vállalati háttér

- Versenyképes fizetés
- Szakmai kihívások

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.