www.cvonline.hu
Senior Személyzeti Tanácsadó
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.08.16.
Jelentkezési határidő: 2014.08.19.
Hirdetés azonosító: 812010
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Lendületes, tenni vágyó és ambiciózus vagy?
Szereted a kreatív, önálló feladatokat?
Érdekelnek az emberek?
Szeretsz ügyfelekkel tárgyalni?
Van műszaki affinitásod?
Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel és nyelvtudásod napi szinten szeretnéd használni a munkádban?

Ha magadra ismertél, akkor itt a lehetőség, jelentkezz most a GRAFTON élcsapatába SENIOR SZEMÉLYZETI TANÁCSADÓNAK!

Személyzeti tanácsadó irodánk több mint 15 éve vezető szerepet tölt be a hazai piacon munkaerő közvetítés területén. Multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleink részére teljes körű HR szolgáltatást nyújtunk, amely toborzást, kiválasztást, tesztelési módszereket, vezető-kiválasztást és munkaerő-kölcsönzést is magában foglal. Kreatív, megoldás-központú tanácsadást kínálunk számtalan szakterületen, a kezdőtől a felsővezetői szintig bezárólag.

Milyen érdekes feladataid lesznek?
- Mérnökök professzionális toborzása, kiválasztása Magyarországra és külföldre,
- Innovatív toborzási megoldások alkalmazása, alternatív jelöltszerzési technikák alkalmazása, bizonyos esetekben fejvadászat,
- Kiválasztási módszertan fejlesztésében való aktív részvétel,
- Magyar és külföldi ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, key account management,
- Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen,
- Hazai és nemzetközi projektek koordinálása,
- Engineering csapat bővítésében és a tehetségmenedzsmentben való részvétel, valamint szakmai támogatása.

Követelmények
- Főiskolai / egyetemi diploma, műszaki terület előny
- Min. 3-4 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat,
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
- On-line, social-media recruitment tapasztalat,
- Sikerorientált, újító gondolkodás
- Motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség,
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség,
- Támogató személyiség
- Önállóság,
- Humorérzék, empátia
- B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.