www.cvonline.hu
Senior Személyzeti Tanácsadó (Sales/Marketing)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.12.13.
Jelentkezési határidő: 2014.12.17.
Hirdetés azonosító: 847024
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A Grafton egyik legváltozatosabb divíziójába, dinamikus, jókedvű csapatba keresünk egy Senior Tanácsadót bizonyított toborzási tapasztalattal és vagány személyiséggel.
Toborzási területek: sales, marketing szakemberek.
Még amiért ajánljuk: garantáltan jelölt-biztos, széles spektrum (gyakornoktól a felső vezetőig), lehetőség sokszínű szakmai hátterek megismerésére.

Feladatok, amelyekre számíthatsz:
- Jelöltek professzionális toborzása, kiválasztása
- Innovatív toborzási megoldások alkalmazása, alternatív jelöltszerzési technikák alkalmazása, bizonyos esetekben fejvadászat
- Kiválasztási módszertan fejlesztésében való aktív részvétel
- Magyar és külföldi ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, key account management
- Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen
- Hazai és nemzetközi projektek koordinálása
- A csapat bővítésében és a tehetségmenedzsmentben való részvétel, valamint szakmai támogatása

Követelmények
Ehhez elvárnánk Tőled:
- Főiskolai / egyetemi diploma
- Min. 3-4 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- On-line, social-media recruitment tapasztalat
- Sikerorientált, újító gondolkodás
- Motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Támogató személyiség
- Önállóság,humorérzék, empátia