www.cvonline.hu

SENIOR SZAKÉRTŐ / BUSINESS ANALYST

  • A hirdetés 811 napja lejárt

Pénzintézeti rendszerek fejlesztésével, tanácsadással foglalkozó, innovatív szoftverfejlesztő cég keres

(pénzügy – számviteli, back office terület)

munkakörbe  főállású alkalmazott munkatársat.

Feladatok:

  • 12 nemzetközi hátterű pénzintézeti csoport 80 leányvállalatának informatikai megoldásokkal történő kiszolgálása,
  • Piacvezető megoldásunk pénzügy- számviteli moduljainak támogatása 5 fős szakértői csapat tagjaként,
  • Pénzintézeti rendszerek működésével kapcsolatos tanácsadás,
  • Egyedi megoldások specifikációja, kivitelezése és implementálása,
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel

Elvárásaink:

  • Felsőfokú informatikai és/vagy közgazdász végzettség,
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • Pénzügy-, bankinformatikai területen szerzett tapasztalat,
  • Hitelintézeti pénzügyi-számviteli ismeretek,
  • PL/SQL ismeretek
  • Jó problémamegoldó, együttműködési és kommunikációs készség,
  • Angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Pénzintézeti termékfejlesztési tapasztalat (SOA, WorkFlow),
  • Pénzintézeti folyamatkatalógus kialakításával kapcsolatos ismeretek,
  • Controlling tapasztalat,
  • ERP rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Színvonalas infrastruktúrájú munkahely, fiatalos környezet,
  • Banki ügyfélkörnyezet, feladat és minőségi elvárások,
  • Változatos feladatok, kihívások, intenzív munka,
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol