www.cvonline.hu

Senior Storage System Engineer

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.23.
Jelentkezési határidő: 2016.12.16.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy Európa szerte ismert bankcsoport, budapesti adatközpontjukba keresünk tapasztalt és dinamikus szakembert a következõ pozícióba:

Feladatok:

- Integrált tároló rendszerek (SAN Storage Systems, Physical & Virtual Tape Libraries, Storage Area Network) üzemeltetése nemzetközi környezetben
- Tároló rendszerek konfigurálása, monitorozása, folyamatos rendelkezésre állás biztosítása, esetleges incidensek elhárítása
- A tároló rendszerekhez tartozó üzemeltetési dokumentációk folyamatos napra készen tartása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- 2+ év szakmai tapasztalat storage rendszerek és Storage Area Network üzemeltetés téren
- Legalább középfokú angol nyelvtudás

Előny:
- HP / HDS / IBM storage rendszerek ismerete
- Cisco SAN eszközök konfigurálásában szerzett jártasság
- Fizikai-, és virtuális szalagkönyvtárak, backup rendszerek ismerete
- ITIL módszertan ismerete
- Nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Szakmailag eltökélt, összetartó csapat
- Multinacionális háttér, angol nyelv mindennapos használata
- Képzések biztosítása (szakmai és soft skillek terén)
- Átlagon felüli, versenyképes juttatási csomag
- Modern irodai környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -