Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu
Senior specialista strategie optimalizace sítí 2G/3G/LTE
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 995019
lejárt
FELADAT

Cíl/Náplň pozice:

  • Definovat a implementovat metody a postupy zajištující nejvyšší e2e kvalitu 2G/3G/LTE sítí
  • Vést či koordinovat projekty zaměřené na zvyšování kvality služeb a automatizaci optimalizačních aktivit v rámci TD/TMCZ/DTAG (Self Organizing Networks, Customer Experience)
  • Řídit činnosti nutné pro úspěšnou implementaci projektů zaměřených na e2e optimalizaci hlasových a datových služeb v sítích 2G/3G/LTE v rámci TMCZ i mezinárodní korporace DTAG
  • Analyzovat, vyhodnocovat a interpretovat e2e statistická měření KPI týkající se jednotlivých prvků  přístupové i ústřednové části hlasových a datových sítí včetně prvků a zařízení mimo síť (web prohlížeče, účastnické terminály atd.)
  • Definovat a spravovat procesy pro testování, optimalizaci a implementaci nových funcionalit a parametrů hlasových i datových sítí
  • Spolupracovat s dodavateli technologií a ostatními odděleními při investigaci kvalitativních problémů a validaci optimálnímo e2e nastavení všech síťových prvků
PROFIL
  • VŠ elektrotechnického směru (radioelektonika, telekomunikace) a 5 let praxe v oboru návrhu a optimalizace mobilních sítí 2G, 3G or LTE, TCP/IP protokoly, praktická znalost měřících a vyhodnocovacích systémů pro měření kvality hlasových a datových služeb
  • Angličtina slovem i písmem
  • Řidičský průkaz

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld