www.cvonline.hu
Senior Solution Architect (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 902542
lejárt
FELADAT

  • A Service Desk követelmények felismerése call flow programozáshoz, alkalmazáshoz és riportoláshoz kötődően
  • Sztenderd dokumentumok és publikációk előkészítése és frissítése, és központi platformokon való elhelyezése
  • ACD megoldások biztonsági koncepcióinak fenntartása, a kapcsolódó részlegekkel való együttműködés
  • A szerver platform ellenőrzése, és end-to-end felelősség átvállalása az Avaya rendszerért incidens esetén
  • Az Avaya-t támogató szakemberekkel, és más, a szervezetben tevékenykedő dolgozókkal való kapcsolattartás és együttműködés
  • ACD stratégia és jövő-orientált operációk fejlesztése és implementációja
  • Teljes egyetértés a meghatározott service level-ekben, minőségi célkitűzésekben és ügyfélelégedettség indexekben
  • A célkitűzések elérésének, és a folytonos folyamat és minőség optimalizálás biztosítása
  • ACD megoldásokhoz új hard-és szoftverek megrendelése

  • Felsőfokú végzettség
  • A Service Desk-hez köthető operációs és irányítási folyamatok magas szintű ismerete
  • Service Desk-hez kötődő eszközök és folyamatok részletes ismerete
  • Belső (munkatársak) és külső (ügyfelek) kommunikáció kitűnő kezelése
  • ITIL folyamatok, SLA-k, OLA-k megértése
  • Általános Telecommunication szabályok és jogszabályok ismerete
  • Remek konceptuális, analitikai készségek
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Incident, Problem és Change Management folyamatokban való tapasztalat
  • Supplier Management and Steering-ben való komoly tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, csapatjátékos
  • Rugalmasság, cselekvésre és utazásra való hajlandóság
  • Megbízható, hűséges, kreativitásra képes
  • Készséges támogatás, jövőbeni fejlesztések iránti érdeklődés
  • Ügyfél-és megoldás orientált, döntéshozatalra képes, vezetői személyiség
  • Telekommunikációs technológiában való komoly tapasztalan
  • Hardver komponensek ismerete (Avaya (Tier II), Cisco, Extreme)
  • VoIP és hálózat ismeret
  • Operációs rendszerek rutinos kezelése (Sun Solaris, Debian, Microsoft Windows and Windows server)
  • Oracle-data ismeret
  • Architecture és design komplex telekommunikációs megoldásokhoz
  • Angol és német nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82839

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...
Budapest

C# Developer

On behalf of our multinational partner - who ha...
Budapest

CNC gépkezelő

Human Centrum Kft.

Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére k...
Somogy