www.cvonline.hu
Senior Solution Architect (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 902542
lejárt
FELADAT

  • A Service Desk követelmények felismerése call flow programozáshoz, alkalmazáshoz és riportoláshoz kötődően
  • Sztenderd dokumentumok és publikációk előkészítése és frissítése, és központi platformokon való elhelyezése
  • ACD megoldások biztonsági koncepcióinak fenntartása, a kapcsolódó részlegekkel való együttműködés
  • A szerver platform ellenőrzése, és end-to-end felelősség átvállalása az Avaya rendszerért incidens esetén
  • Az Avaya-t támogató szakemberekkel, és más, a szervezetben tevékenykedő dolgozókkal való kapcsolattartás és együttműködés
  • ACD stratégia és jövő-orientált operációk fejlesztése és implementációja
  • Teljes egyetértés a meghatározott service level-ekben, minőségi célkitűzésekben és ügyfélelégedettség indexekben
  • A célkitűzések elérésének, és a folytonos folyamat és minőség optimalizálás biztosítása
  • ACD megoldásokhoz új hard-és szoftverek megrendelése

  • Felsőfokú végzettség
  • A Service Desk-hez köthető operációs és irányítási folyamatok magas szintű ismerete
  • Service Desk-hez kötődő eszközök és folyamatok részletes ismerete
  • Belső (munkatársak) és külső (ügyfelek) kommunikáció kitűnő kezelése
  • ITIL folyamatok, SLA-k, OLA-k megértése
  • Általános Telecommunication szabályok és jogszabályok ismerete
  • Remek konceptuális, analitikai készségek
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Incident, Problem és Change Management folyamatokban való tapasztalat
  • Supplier Management and Steering-ben való komoly tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, csapatjátékos
  • Rugalmasság, cselekvésre és utazásra való hajlandóság
  • Megbízható, hűséges, kreativitásra képes
  • Készséges támogatás, jövőbeni fejlesztések iránti érdeklődés
  • Ügyfél-és megoldás orientált, döntéshozatalra képes, vezetői személyiség
  • Telekommunikációs technológiában való komoly tapasztalan
  • Hardver komponensek ismerete (Avaya (Tier II), Cisco, Extreme)
  • VoIP és hálózat ismeret
  • Operációs rendszerek rutinos kezelése (Sun Solaris, Debian, Microsoft Windows and Windows server)
  • Oracle-data ismeret
  • Architecture és design komplex telekommunikációs megoldásokhoz
  • Angol és német nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82839

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior SAP WM/EWM Expert

Randstad Hungary Kft.

If you are an expert in SAP WM, moreover you ha...
Budapest

SAP HR Developer

Egyik legnagyobb multinacionális autóipari besz...
Budapest

Szoftvertesztelő

Ha nem idegen számodra a SoapUI, a JIRA, a UAT ...