www.cvonline.hu

Senior Software mérnök (devOps)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1205701

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Piacvezető pénzügyi vállalat zöldmezős, core projektjébe keresünk szoftvermérnököket.

Feladatkör, felelősségek:

• Részvétel az összetett pénzügyi piac átalakításában (azonnali elszámolási rendszer, biztonsági elvárások, stb.)

• Részvétel a fejlesztésekben, tervezési és tesztelési feladatokban

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Felsőfokú végzettség • vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat

•- 2-3 szoftver technológia ismerete és aktív használata

•- Nemzetközileg használt, nem main stream szoftver technológia ismerete

•- Önálló, önmotivált tanulásra képes személyiség

•- DevOps-ban szerzett 1-2 év gyakorlat

•- Tesztelési eljárásokban szerzett gyakorlat

•- Virtuális rendszerekben szerzett jártasság

•- Automatizálási technológiák ismerete

•- Angol nyelv napi szintű használata szóban és írásban.

•- Probléma megoldó készség

•- Adatbáziskezelők ismerete, SQL és NoSQL

•- Linux professzionális használata

•- Igényes, újrafelhasználható kódot ír

•- Dokumentálást tekintse a munka részének

•- Precíz, gyors tanulás

•- Üzleti szempontokat is figyelembe tud venni

•- Hardver ismeretek

Előny:

•- Github-on publikált saját fejlesztések

Nyelvtudás:

Angol nyelv napi szintű használata szóban és írásban

A megbízó cég profilja:

Megbízónk nemzetközi, piacvezető pénzügyi vállalat, melynek fő célja, hogy a legjobb digitális szolgáltatást nyújtsa ügyfeleinek a profitabilitás megtartása mellett.

Amit megbízónk kínál:

• Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet

• Szakmai fejlődési lehetőségek tréningek, továbbképzések

• Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak

• Innovatív, korszerű technológiai környezet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást