Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Senior Software Developer [ZFMS-SD01]

Focus Consulting Kft.
Added on: 2014.09.25.
Ad ID__: 217559
Focus consulting

Megbízónk

Our Client is one of the world’s largest and most respected financial services companies. Into its global team we are looking for Senior software developers in Budapest.

Feladatok

- Eclipse plug-in development
- Tool/API development (Perl/Java)
- Soap/JSON-RPC Messaging
- GWT/AJAX Web development
- Database back-end development
- Unit test automation

Elvárások

- Diploma in IT
- Good understanding of fundamental software algorithms
- Strong Object Oriented development skills (Java, C#, C++)
- Good understanding of RDBMS, SQL and DDL
- Good knowledge of Linux/Unix shells, command line tools and shell scripting
- Good written and oral communication skills in English

Előny

- Perl, Java, Eclipse IDE Plug-in development, Linux, DB2, UDB, Sybase, MQ, Soap, JSON-RPC, XML, XSLT and web development.

Munkavégzés helye
Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest

More details here__

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése