www.cvonline.hu
Senior Software Developer (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 709901
lejárt
FELADAT

Feladatok

-Általános adatbázis adapter (GDBA) és CMS-től CMDB-be adatbázis webservice connection fejlesztés

-Ügyfelekkel való kapcsolattartás követelmények értékelésének és meghatározásának érdekében

-Hozzájárulás a megoldás tervezési folyamathoz

-Új kiadások implementációjának támogatása

-Részvétel a program dokumentáció elkészítésben

-Program tesztek tervezése, futtatása és dokumentálása

-Szakmai feladatokkal kapcsolatos minden adminisztratív feladat implementálása

Elvárások

-Felsőfokú végzettség IT területen

-Legalább középszintű angol és/vagy német nyelvtudás

-Legalább 3 év tapasztalat HP uCMDB GDBA   adapter and database programozásban (Jython, Oracle)

-SQLplus / SQLnet kapcsolatok, database   views, adatbázis adminisztráció

-Java/JavaScript/J2EE, XML, HTML, DHTML,   Webservices, SOAP, Apache / Tomcat servlet container integrations, JMS   ismeretek

Előnyt jelent:

-Jó szoftvertelepítési ismeretek

-Sun Solaris 9/10 és OSS ismeretek

-CMDBs adminisztráció és interfész   technológia ismeretek

-WAN telekommunikáció, IP VPN, Router,   kapcsolók

Amit kínálunk

-Fiatal és barátságos csapat

-Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

-Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77871

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen