www.cvonline.hu
Senior SAP Basis Administrator
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.08.28.
Jelentkezési határidő: 2017.09.14.
Hirdetés azonosító: 1178382
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk csapatába keresünk munkatársat Senior SAP Basis Administrator pozícióba SAP HANA tapasztalattal..

Feladatok

  • - Technikai megoldások kidolgozása a projektek kezdeti szakaszában
  • - A platformmal kapcsolatos Basis support, design és technikai feladatok ellátása
  • - Technológia menedzsment és tanácsadás a platformmal kapcsolatban
  • - L3/L4 Support nyújtása
  • Elvárások

  • - Több éves SAP Basis Administratori tapasztalat
  • - SAP HANA technológiában szerzett tapasztalat
  • - Aktív, folyékony angol nyelvtudás
  • Előnyök

  • - SAP Fiori ismerete
  • Amit ajánlunk

  • - Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatnál
  • - Fejlődési lehetőség
  • - Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió