www.cvonline.hu

Senior Sales (IT rendszerintegrátor cég)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 1013635

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Informatikai termékeket és szolgáltatásokatt nyújtó kisvállalathoz keresünk senior sales munkatársat!

Feladatkör, felelősségek:

•Értékesítési tevékenység végzése (sales tárgyalások tervezése, ügyféligények felmérése, árajánlatok készítése, ártárgyalások folytatása)

•Az értékesítésben dolgozók munkájának koordinálása (2 fő)

•Egyedi és 10 M Ft feletti árajánlatok és szerződések készítése

•Bejövő számlák ellenőrzése

•Sales riport készítése

•Key account stratégia összeállítása

•Éves marketing terv készítése

•Piackutatási tevékenység végzése

•Aktív networking tevékenység végzése

•Döntés az árak meghatározásában

•Az informatikai beszállítók és a beszállítói feltételek kiválasztása

•Napi értékesítési tevékenység megszervezése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Minimum 5 év gyakorlat informatikai termékek illetve szolgáltatások értékesítése területén

•IT megoldások ismerete

•Felsőfokú végzettség

•Átfogó hardware-software ismeret, értékesítési szinten

•Meglévő informatikai vevői, illetve beszállítói kapcsolatrendszer

•Eredmény-orientált személyiség

•Csapatjátékos

•Ügyfélközpontúság

•Stratégiai tervezés

•Önálló döntéshozatal

•Irányítási készség

Nyelvtudás:

tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk számítástechnikai rendszerek kialakításával, átalakításával, teljes körű IT üzemeltetéssel foglalkozó magyar tulajdonban lévő kisvállalkozás.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.