www.cvonline.hu

Senior / Sales Representative

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1032515

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális, a műanyagipari szegmensben meghatározó partnerünk számára keresünk országos értékesítő munkatársat, aki kifejezetten műanyag iparági tapasztalattal rendelkezik.

Feladatok:

- Új ügyfélkapcsolatok kialakítása
- Ügyfélállomány országos szintű menedzselése
- Meglévő partnerek rendszeres látogatása
- Disztribúciós hálózat kezelése
- Tárgyalások, szerződések megkötése
- Időszakos értékesítési kampányok hazai körű végrehajtásának biztosítása
-Konkurencia-figyelés, piacelemzés

Elvárások:

- Min. 1-2 év ügyfélközpontú értékesítési tapasztalat
- Hazai műanyagipari piac és termékkör /kemikáliák ismerete
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Erős kommunikációs, tárgyalási és meggyőzőkészség
- Energetikus, céltudatos, megbízható személyiség
- Új ügyfelek megnyerésére való hajlandóság
- Felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági területen szerzett diploma
- Önállóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú lehetőség, stabil multinacionális céges háttér
- Személyes és szakmai fejlődés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a