www.cvonline.hu

Senior Sales Manager

  • A hirdetés 470 napja lejárt

Az Adecco a világ, vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hitelbiztosítási szolgáltatások értékesítése.
  • Kapcsolatfelvétel nagy- és közép vállalatok felső vezetőivel.
  • Egyedi hitelbiztosítási kötvényajánlatok elkészítése.
  • Előzetes hitelvizsgálatok elkészítésének koordinálása.
  • Ajánlatok kidolgozása, személyes találkozók szervezése, lebonyolítása, szerződéskötés.
  • Új ügyfelek akvirálása.

Elvárások:

  • Közgazdász diploma.
  • 3-5 év B2B szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség.
  • Értékesítői véna.
  • Pro-aktivitás, önállóság.
  • Dinamikus, sikerorientált személyiség.
  • Ügyfél-központú látásmód.

Amit ajánlunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Céges autó.
  • Versenyképes fizetési csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol