Senior Reporting Developer (Service Delivery Management) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 745224
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Elsődleges kapcsolattartás az anyacéggel, az   ügyféllel, a beszállítóval, az együttműködő csoportokkal, a   projektcsapatokkal és az ágazatokkal

 - Részvétel a havi SLA és teljesítményriportok   fejlesztésében, tervezésében és működtetésében

 - SLA visszaélések elemzése, trendek azonosítása

 - Részvétel a Service Level Management   folyamatában és a szolgáltatás javításában

 - A folyamatok megfelelőségének biztosítása a   periodikus felülvizsgálatok kapcsán

 - Ügyfél szerződések kezelése és pontos betartásuk   biztosítása

 - Tranzíciókban való aktív részvétel

 - Riportok készítése a felső vezetés számára,   dokumentáció frissítése

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Felsőfokú angol nyelvtudás, német előny

 - Legalább 3 éves tapasztalat IT riportok   készítésében

 - MS Excel mélyreható ismerete, alapszintű VBA   programozási ismeretek

 - Adatbázisok, folyamat és szolgáltatás központú   hozzáállás, kiváló elemzőkészség

Előny

  ITIL V3 Foundation bizonyítvány

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79790

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió