www.cvonline.hu

Senior Rendszertervező

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1079804

Feladatok:

  • Szoftvertervezés, rendszerszervezés, új fejlesztésű, komplex felhasználó folyamatokat támogató szoftverek fejlesztésében való aktív részvétel
  • Üzleti igények felmérése, tervek, dokumentációk készítése
  • A fejlesztési projekthez kapcsolódó csapatokkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Proaktív közreműködés a már bevezetett funkciók továbbfejlesztésében

Elvárások:

  • Releváns szakirányú végzettség
  • 4-8 év rendszertervezői vagy IT üzleti elemzői tapasztalat
  • Szoftverfejlesztő cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Minimum társalgási szintű Angol nyelvtudás
  • Jó szervező és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Debrecen