www.cvonline.hu

Senior Rendszerszervező/Üzleti elemző

  • A hirdetés 345 napja lejárt

A Capture egy olyan dinamikusan növekvő vállalat csoport, amely nemzetközi nagyvállalatok számára biztosít Magyarországon és külföldön üzleti tanácsadást, üzleti alkalmazás fejlesztést, innovatív és komplex energia menedzsment megoldásokat, valamint szoftvertesztelési szolgáltatásokat. Az elmúlt években jelentős referenciákat szerzett a cég a pénzügyi, energetikai és távközlési szektor területén.
A cég 2012 óta folyamatosan a Deloitte által meghirdetett Fast50 versenyen a leggyorsabban fejlődő technológiai vállalatok között van régiós szinten.

Vállalatunk új munkatársakat keres többek között az alábbi munkakörbe:

A munkakör alapvető célja:
A leendő munkatárs alapvető feladata, hogy hidat képezzen az üzleti ügyfelek és a technikai szakemberek között, és biztosítsa a sikeres projektek megvalósítását. Ennek érdekében a cég rendszerfejlesztési, termékfejlesztési és implementációs projektjeiben felel az ügyfél igények felkutatásáért, a megismert üzleti problémák ismeretében esetleges tanácsadási tevékenységet végez, valamint biztosítja a felmért szempontok megvalósulását az implementáció és bevesztés alatt.

Feladatok:

  • Üzleti folyamatok megértése, részvétel az üzleti igények felmérésében, specifikációk elkészítése
  • Az ügyféllel szembeni minőségi kapcsolat fenntartása, a későbbi együttműködés elősegítése
  • Üzleti konzulens feladatok elvégzése a projektek alatt és után
  • Részvétel a Rendszer Specifikáció elkészítésében, annak ellenőrzése, hogy a rendszer specifikáció megfelel-e az üzleti igényeknek
  • Implementáció alatt szakmai kapcsolattartás a fejlesztőkkel, a fejlesztők felé szakmai útmutatás biztosítása
  • Tesztterv és dokumentáció készítése, vagy a tesztelők és tesztmenedzserek támogatása ezek elkészítésében
  • IT és üzleti tesztelők koordinálása, vagy szükség esetén részvétel a tesztelés végrehajtásában
  • Üzleti alkalmazások felhasználóinak támogatása és oktatások megtartása
  • Bevezetett szoftverekkel kapcsolatos hibajelentések ellenőrzése továbbítása fejlesztők felé
  • Kis és közepes feladatok esetében szervezési és projektmenedzseri feladatok biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 3 év ügyfél igények felmérésében és rendszertervezésben szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati architektúra és informatikai technológiák széles körű és magas szintű ismerete
  • Magas fokú problémamegoldó képesség, precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzés
  • Proaktív, ügyfélorientált személyiség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Vízesés és Agilis módszerekben szerzett tapasztalat
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Szoftvertervezési és modellezési ismeretek, UML ismeret
  • Banki, energetikai vagy telekommunikációs domain ismeret

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Amit kínálunk:

  • Változatos szakmai projektek
  • Lehetőség külföldi projektben, és innovációs projektekben történő részvételre
  • Piacvezető, saját területükön elismert ügyfelek
  • Szakmai fejlődés lehetőség
  • Legújabb technológiák alkalmazása
  • Versenyképes juttatás, biztos vállalati háttér

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol