www.cvonline.hu

Senior Rendszerszervező

  • A hirdetés 396 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

Szenior rendszerszervező (befektetési szolgáltatási terület)

munkatársat keres banki területen működő megbízója részére.

Feladatok:

  • A bank fizetésforgalmi szolgáltatásának biztosításához kapcsolódó IT rendszerek működésének támogatása.
  • Tervezés, fejlesztés támogatás, funkcionális tesztelés és a felhasználók támogatása.
  • Közreműködés a szakterületek tervezési feladataiban, fejlesztések azonosításában, priorizálásában, stratégiai tervezésben.
  • A felelősségi körébe tartozó rendszereket érintő fejlesztések IT területen belüli teljes körű menedzselése.
  • Specifikációk készítése, alternatívák feltérképezése, döntés előkészítés, IT területen belüli leszállító csapat összeállítása és a csapat munkájának irányítása, fejlesztések ütemezése.
  • Szakértői támogatás biztosítása a problémakezelésben, valamint közreműködés hibafeltárásban.
  • A  rendszereket érintő szolgáltatások (SOA) felügyelete és továbbfejlesztése.
  • Átfogó, infrastruktúra jellegű szakmai koncepciók megoldások kidolgozása.

Elvárások:

  • 3-5 éves pénzintézetnél, vagy befektetési szolgáltatónál, rendszerszervezőként szerzett tapasztalat.
  • Felsőfokú gazdasági/műszaki vagy informatikai végzettség,
  • Tárgyalóképes angol.
  • Oracle adatbáziskezelésben szerzett tapasztalat.
  • Projektmenedzsment szemlélet.

Előny:

  • Monolith, Xetra rendszerek ismerete.
  • Integrált banki rendszerek, banki folyamatok ismerete.
  • Projektekben, projektmunkában, projektvezetésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítésecímre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő