www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Senior Rendszermérnök

Hozzáadva: 2017.08.20.
lejárt

A SWICON Zrt.,

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Cégünk informatikai rendszereket támogató csapatába keres

Senior rendszermérnököket

az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok

  • Active directory / Exchange / Sharepoint és Lync szolgáltatások és objektumok területén incidenskezelés, problémamegoldás, változáskezelés
  • Felhasználói objektumok beállítása, módosítása és törlése
  • Infrastruktúra fejlesztési projektek műszaki tervezése, kivitelezése, koordinálása és dokumentálása
  • Microsoft Exchange Server 2003/2007 üzenetküldési megoldások tervezése, bevezetése, telepítéssel és konfigurációval
  • Microsoft alapú szerverek napi üzemeltetése, szerver infrastruktúra támogatása, naplók ellenőrzése, elemezése, hibajavítás
  • Üzemeltetett rendszerek továbbfejlesztésével kapcsolatos tanácsadás, javaslatok kidolgozása
  • Üzemeltetők oktatása
  • Dokumentációk elkészítése, karbantartása

Elvárások
  • Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (beszédben és írásban egyaránt)
  • min. 3 éves, Microsoft kliens és szerver menedzsment termékek bevezetésével, támogatásával kapcsolatos releváns tapasztalat
  • Microsoft szerver alap technológiák ismerete (Active Directory/Exchange megoldások, Windows szerver, Windows kliens, Windows hálózati technológiák/infrastruktúra, DNS, DHCP, Exchange, MS SQL)
  • Microsoft System Center Operations Manager, Configuration Manager, Data Protection Manager termékek alapos ismeret
  • Strukturált gondolkodás
  • Kreatív es önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Jó fogalmazási és íróképesség
  • Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • Dinamizmus, csapatszellem
  • Magabiztos Office ismeretek, MS PowerPoint, Excel, Word, Project komplex felhasználói ismerete

Értékelt kvalitások
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • MCSE minősítés (lehetőség szerint SCCM és SCOM vizsgákkal)
  • MCTS minősítés (SharePoint 2010)

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Piacvezető cég stablitása
  • Versenyképes juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika
Régió