www.cvonline.hu
Senior rendszermérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.11.
Jelentkezési határidő: 2017.01.13.
Hirdetés azonosító: 1071473
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Hardverértékesítéssel, üzemeltetéssel, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldásokkal, valamint üzleti alkalmazások fejlesztésével 25 éve foglalkozó informatikai vállalat Senior rendszermérnök munkatársat keres az alábbi feladatokra:

- Projekt munkák során önálló vagy csapatmunkában való munkavégzés
- Pályázati és presales igényekre teljes körű szakmai munkavégzés: rendszertervezés, megvalósíthatósági elemzés készítése, eszközinstalláció, zöldmezős vagy integrációs implementációk, migráció, üzembe adás, egyéb mérnöki feladatok
- Adott termékekről szakmai bemutató, on the job demo vagy oktatás elvégzése
- Konzultáció, tanácsadás nyújtása, együtt gondolkodás az ügyféllel
- Üzemeltetési feladatok tervezése, elvégzése
- Rendszerdokumentációk készítése, pl: fizikai-logikai rendszerterv, implementációs terv, üzemeltetési dokumentáció
- Folyamatos szakmai önképzés és minősítések megszerzése

Követelmények
- Szakirányú végzettség (informatikai/villamos mérnöki végzettség előny)
- Angol nyelvtudás
- Ügyfélközpontú kommunikáció
- Jó problémamegoldó képesség
- Csapatjátékos és önálló munkavégzésre is alkalmas hozzáállás
- Projekt szemlélet
- Több éves projektben szerzett gyakorlati tapasztalat
- Igény a szakmai fejlődésre és a minősítések megszerzésére

Szakmai elvárások:
HPE gyártó minősítések vagy 2 éves szakmai gyakorlat a felsorolt területek ismeretében
- ASE Blades and Servers and Servicing előny
- MASE Storage and Servicing előny
- HP OneView (Insight Controll)
- MASE Datacenter and Cloud Architekt,
- Dataprotector

Előny:
- 2-3 éves Microsoft infrastruktúra megoldások szakmai tapasztalat, minősítések megléte
- 2-3 éves Vmware virtualizációs megoldások szakmai tapasztalat, minősítések megléte

Kategória
IT / Informatika
Régió